Teší ma, Peter!
Váš svadobný deň zvečním presne tak, ako sa stal. Nádherné nezabudnuteľné okamihy, ako aj mierny zhon. Ocino začína byť emotívny, lebo sa vydáva jeho jediná dcéra? Strýko je levom tanečného parketu po tom, ako stiahol trošku viac “prípitku”? Smejete sa a plačete nad príbehmi, ktoré zdieľajú Vaši priatelia a členovia rodiny? Babička začala flirtovať so starejším? Improvizujete počas mladomanželského tanca, pretože ste zabudli na tanečné kroky? Nemôžete zadržať slzy radosti, pretože ste si vzali toho najlepšieho človeka na svete? Všetko to zachytím. Všetko to zachytím presne tak, ako sa to udeje. Pretože toto je Váš príbeh. Toto je príbeh Vášho najkrajšieho dňa a som nesmierne šťastný, že ho môžem prežiť s Vami.
Layer
Layer
Layer

Island | Gambia | Nórsko | Jordánsko | Turecko | pracovné zážitky na celý život

Fotograf Miss Slovensko a iné…

V projekte Miss Slovensko pracujem ako fotograf od roku 2018. Je mi veľkou cťou byť súčasťou tejto súťaže krásy. Množstvo skúseností, cestovateľských zážitkov a neopakovateľných chvíľ.
Rozhodne by som sa nezaraďoval ku typickým svadobným fotografom. Je to smer ktorý ma veľmi napĺňa, no aby som sa nedostal do stereotypu, venujem sa rôzným fotografickým žánrom. Z každého druhu fotografie čerpám poznatky a praktické skúsenosti. Fotím pre klientov v rámci módy, kultúry, športu a politiky. S mnohými klientami vediem aktívne niekoľkoročné spolupráce. Ďakujem za prejavenú dôveru.
Image module
Overiť svadobný termín
0
rokov
sa venujem umeleckej fotografickej tvorbe
0
hodín
som Vám k dispozícii na svadbe
0
dní
a máte svoje svadobné fotografie odovzdané
0
DOPRAVA ZDARMA
doprava bez príplatkov

Svadobné portréty

lesy | hrady | jazerá
Svadobný deň je dostatočne nabitý. Postíhať v ňom fotenie svadobných portrétov, môže byť časovo náročné, až mierne stresujúce. Fotenie v iný ako svadobný deň síce býva ďalšou časovou investíciou, možno námahou znovu sa nalíčiť a upraviť, no jednoznačne to stojí za to! Preto som Vám spísal pár bodov, prečo rozhodne odporúčam fotenie svadobných portrétov po svadbe.

Fotenie po svadbe

západ slnka | počasie | pohoda
Vieme si vybrať akékoľvek miesto fotenia (môžme ísť do hôr, na lúku, do lesa, k jazeru, na hrad, ku kaštielu, k moru, kdekoľvek budete mať chuť). Môžeme sa prispôsobiť počasiu, čo je rozhodne veľké plus. Dokonalou situáciou je fotiť pri západe slnka, kedy vznikajú tie najkrajšie fotografie. Fotenie si užijete bez stresu a tým pádom vzniknú omnoho uvoľnenejšie fotografie a zaručene ich bude viac, ako keby sme fotili v svadobný deň.

Napíšte mi

Pre overenie voľného svadobného termínu a zaslanie cenníku mi neváhajte napísať správu. Bude mi cťou prežiť s Vami Váš nezabudnuteľný deň ako svadobný fotograf.
staspeter@icloud.com | +421907259162